Yükleniyor...

Türkiye'nin

Yönetilen Servis Sağlayıcısı

Hakkımızda

Hızlı, güvenli, düşük maliyetli, yalın, esnek yapısıyla yönetilen  yedekleme ve felaket kurtarma hizmetleri sunan Trdatacloud oyunun kurallarını değiştiriyor.

Türkiye'nin güvenilir yönetilen servis sağlayıcısı artık hizmetinizde!

Trdatacloud, tüm paydaşlarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak, iş ortakları ile beraber sürekli büyümek, sağladığımız fayda ve yarattığımız fark ile üstlendiğimiz her süreci başarı hikayesine dönüştürmek, %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak Türkiye'de alanında lider konuma gelmek, uluslararası pazarda söz sahibi bir marka olmak amaçlarıyla kurulmuştur.

Farkımız

Bizi diğerlerinden ayıran nedenler

7/24 Destek

İhtiyaç duydunuz her an 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Teknoloji

Biz en iyi teknolojilerin ve gözle görülür servis kalitesinin birleşimine dayalı çözümler üretiyoruz.

Deneyim

Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren kritik sistemlerinizi korumak üzere eğitilmiş ve teknik olarak mükemmel donanımlı mühendisler ile çalışırsınız. Bizim için gerçek başarı göstergesi müşterilerimizin memnuniyetidir.

Kalite Standartlarına Uygunluk

Hizmetlerimiz ISO9001, ISO14001, ISO27001 belgelerine sahip ve ITIL süreçlerine uyumludur.

Uluslararası İş Ortaklıkları

Müşterilerimizin memnuniyeti için, sunduğumuz hizmetlerde, iş ortağı olarak dünya çapında teknoloji liderleri ile çalışmayı tercih ederiz.Bu sayede yeni nesil teknolojileri kullanarak rakiplerinizin bir adım önüne geçersiniz.

Şeffaflık

Sunduğumuz şeffaf servisler ve fiyat politikamız "esneklik" kelimesine yeni bir anlam kazandırıyor.

Güvenlik

Verilerinizin güvenliği ve bütünlüğü yedekleme hizmetimizin temelini oluşturuyor. Güvenlik bir ek hizmetten öte, teknolojilerimizin ve hizmet süreçlerimizin tamamlayıcı özelliğidir.

Farklı Finansman Seçenekleri

Sunduğumuz çözümler, modüler servisler tarafından destekleniyor. Böylece size en uygun çözümü ihtiyacınız kadar kullanırsınız.

Geliştirilebilir Esnek Yapı

Gelişen ihtiyaçlarınız için bizden alacağınız hizmetlerin kapsamını daraltabilir yada genişletebilirsiniz.

Güvenilir Veri Merkezleri

Veri merkezlerimiz sel, yangın, güç kesintileri ve dijital dinlemeler gibi verilerinizi tehdit eden unsurlara karşı yüksek güvenliklidir. Kritik verileriniz ve uygulamalarınız için daha güvenli bir alan bulamazsınız.

Referanslar

Üstlendiğimiz her projeyi başarı hikayesine dönüştürüyoruz.

"İş süreçlerimizde ise önemli bir akıcılık ve verimlilik yakaladık. BT departmanımızla ilgili yaşanabilecek riskleri en aza indirdik. Daha önce duyduğumuz endişeler ortadan kalktı. Kullanıcılara çok hızlı şekilde geri dönüş yapılmaya başlandı. "

Alpaslan Doğusan, DO&CO BT Direktörü

"İş birimlerinin memnuniyetinin yanında, sistem ekibinin iş yükünde de önemli bir hafifleme oldu. Bu yatırım bizim için zaman, fayda ve maliyet avantajlarının yanı sıra yedekleme kolaylığı ve prestij de sağladı."

Mert Hekimci, Kariyer.net IT Direktörü

"Kıyılarımızın emniyeti herhangi bir sistem çöküşünü tolere etmez. Aldığımız hizmet ile planlanan felaket senaryolarına hazırız."

Ahmet Özer, Kıyı Emniyeti BT Müdürü

"Kesintisiz eğitim, öğrenci akademisyen ve idari personel arasındaki iletişim için süreklilik büyük önem taşıyor. Trdatacloud bu konuda en az bizim kadar hassas ve güvenilir bir hizmet sağlayıcısı."

Ender Rıza Ekici, İstanbul Kültür Üniversitesi CIO

"Dünyanın dört bir yanına hava, kara deniz ve demiryolu ile müşterilerimize kesintisiz lojistik hizmeti veriyoruz. Trdatacloud'un hizmeti ile kesintisiz çalışacağımızı bilmek bize güven veriyor."

Fatih Badur, Mars BT Müdürü

"Aldığımız hizmet ile yedeklerimizi birden fazla lokasyonda tutuyoruz. Bu da iş sürekliliğimizi sağlıyor."

Kemal İspirli, Freebird Airlines Bilgi Sistemleri Başkanı
X